DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU OD 2000 KČ

Firma Malibu C byla založena v roce 1985 a jako první přišla na trh s wellness řadou pro vlasy. Jedná se o profesionální značku s péčí o vlasy založenou na vědě, nikoli na marketingu. 
Vlasová péče Malibu C jsou 100% veganské produkty bez parabenů, sulfátů nebo konzervačních látek, vyrobená ve Spojených státech. Produkty Malibu C jsou inspirované přírodou a obsahují nejčistší a nejúčinnější formu krystalizované kyseliny askorbové (vitamín C).

Malibu C nabízí přizpůsobený Wellness režim vlasové péče pro každý typ vlasů.
To, co se skrývá ve vodě, je často viníkem mnoha běžných a vážných problémů vlasů a vlasové pokožky. Lidé ve více než 85 % zemí sí šamponují vlasy ve tvrdé vodě, která má vysoký obsah vápníku a hořčíku, a téměř 100 % domácností má vodu s agresivními chemikáliemi a jinými minerály (dokonce i domácnosti se změkčovači vody)!
Nahromadění minerálů z tvrdé vody na vlasech může být důvodem nesčetných problémů. Vyblednutí barvy, špatné krytí šedin, nazrzlé blond, matné nebo nazelenané odstíny, splihlé vlasy bez lesku, dehydratace, to vše může být výsledkem nahromadění minerálů. Malibu C Wellness Remedies mají schopnost napravit všechny tyto problémy a ještě více!

Vyberte si z komplexní krystalizované vitamínové péče pro optimální výsledky.