DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU OD 2000 KČ

Příběh a filosofie Zenz Organic  

Značku ZENZ Organic založila v roce 2010 dánská kadeřnice Anne Sophie Skjødt Villumsen.  

Již v průběhu svých kadeřnických studií se totiž setkala s alergiemi na tradiční chemické produkty na vlasy. Aby mohla pokračovat v kadeřnické profesi a zároveň pomáhat ostatním se stejným problémem, začala vyvíjet šetrné, vysoce kvalitní profesionální produkty vlasové péče, které jsou plně funkční a zároveň neiritují  pokožku. Zenz Organic usiluje o udržitelnost průmyslu krásy s ohledem na zákazníky, kadeřníky a životní prostředí.   

ZENZ Organic Products jsou exkluzivní salonní produkty vyvinuté kadeřníky pro kadeřníky, které jsou zaměřené na zdraví a udržitelnost, avšak bez kompromisů ve vysoké kvalitě. Produkty vyvinuli, ověřili kvalitu a důkladně otestovali odborníci, aby se ujistili, že přinesou ty nejlepší výsledky. Objevte, jak vás tyto multifunkční produkty inspirují ke kreativitě s profesionálními výsledky.  

Aktivity a certifikace

Značka ZENZ podporuje 12 ze 17 cílu OSN v oblasti udržitelného rozvoje:

Ocean waste plastic  

ZENZ přebírá zodpovědnost a snaží se o vyčištění vod světových oceánů a snížení potřeby panenského plastu. Ve spolupráci s organizací ReSea, Ocean Waste Plastic čistí světové oceány od plastů v poměru 1:1 ku váze obalů produktů Zenz. Plasty jsou tříděny a lokálně recyklovány v indonéské Jakartě.  

Produkty jsou certifikovány jednou či několika ze čtyř uznávaných certifikačních organizací: Nordic Swan Ecolabel, AllergyCertified,  Ecocert COSMOS Organic a Vegan Society. Štítky poskytují garanci, že produkty jsou zdravotně nezávadné, udržitelné, hypoalergenní, přírodní, organické a veganské  

Nordic Swan ecolabel  

Oficiální severský ekoštítek, který stanovuje přísné požadavky na zdravotní nezávadnost a ekologickou udržitelnost ve všech fázích životního cyklu produktu.  

AllergyCertified

První certifikační organizace na světě založená v Dánsku v roce 2015. AllergyCertified osvědčuje, že produkt představuje minimální riziko pro vznik alergií, a že produkty mohou bez obav používat alergici, těhotné ženy a kdokoli, kdo se chce vyhnout umělé i přírodní parfemaci.   

Ecocert COSMOS Organic  

Mezinárodní certifikace ověřující bio a přírodní původ složek.  

Vegan Society

Mezinárodní norma pro veganské produkty bez živočišných složek.