DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU OD 2000 KČ

Karol / @karolmachovic

CEO, kadeřnice a školitelka

"Naše CEO” je sice takový náš interní vtípek, ale vlastně je to pravda. Karol se po šesti letech za křeslem rozhodla pro vlastní studio PřiznejBarvu, které založila v roce 2020. Její cesta vede z Plzně, kde působila rok po škole a v roce 2015 se přestěhovala do Prahy. Kadeřnická práce je pro ni způsob, jak naplnit své nutkání něco neustále tvořit a vymýšlet. I když si často myslí, že by chtěla zvolnit tempo a nebýt tak v neustálém kolotoči, tak pravda je taková, že se v komfortní zóně dost nudí, a tak si vždy vymyslí nějakou novou výzvu, která jí stresuje a naplňuje zároveň.

Dlouho se bránila poptávkám po školení od ní, ale pozice školitele je nakonec to, v čem se našla a co jí dává velký smysl. Nejraději na své práci má tu rozmanitost a neustálý potenciál k tomu to posunout dál. Nejčastěji vytváří sofistikované odstíny – ať už barevné nebo přirozené. Zkrátka takové, u kterých trochu váháte nad tím, jak ten odstín vlastně nazvat.

Karol nové klientky dlouhodobě nenabírá, ale zůstává ráda v kontaktu se svými sledujícími na Instagramu, kde radí s domácí vlasovou péčí.

Kristý / @k.drskova

Kadeřnice a školitelka

Kristý je kreativní osobnost a dokáže si poradit s čímkoliv - od šití až po výměnu alternátoru v autě. Její kadeřnická kariéra začala asistencí u Karol právě v začátcích studia a byla už u jeho budování, se kterým velmi pomohla. Po pár měsících začala nabírat klientelu a na tři měsíce se jí úplně zaplnil kalendář. Příjem nových klientek je od té doby pozastaven a do křesla se ji tak můžete dostat jen velice výjimečně, při troše štěstí, když se něco uvolní. Nejraději má klientky, které následují její rady k péči o vlasy a ona jim tak může nejen plnit jakákoliv barevná přání, ale i se kreativně vyřádit.

Je specialistkou na kudrnaté vlasy a miluje tvoření nejenom barevných vlasů, ale i přirozené odstíny převážně v zesvětlených vlasech. Je také pravou rukou na školeních od Karol #technikafoilayage.

Navíc je máma dvou ragdollů a jedné dlouhosrsté britky a mezi její koníčky patří šití (její kousky najdete u nás ve studiu ke koupi), lyžování a cestování.

Kristý sice nepřijímá nové klientky, ale občas je možné ulovit nějaký uvolněný termín, ty vždy sdílí na svém Instagramu.

Natali / @sipkova.natali

Brow artist a asistentka kadeřnic

Natali je naší pravou rukou. Několik let chodila ke Karol na vlasy, studovala fotografii v ČR a chvíli i v Londýně. Beauty odvětví ji bylo vždy blízké, a proto se nakonec rozhodla pracovat u nás. Nejdříve jako asistentka, během čehož si udělala rekvalifikaci na kadeřnici, a v roce 2022 jsme díky ní vytvořili ve studiu i Brow koutek. Nejčastěji ji ve studiu uvidíte tvořit perfektní obočí, anebo při asistování Karol nebo Kristý. Na práci ji nejvíce baví kontakt s lidmi, ráda se o vás postará od A do Z a jejím hlavním záměrem je, abyste se cítili dobře a měli celkově po návštěvě u ní hezčí den.

Neustále se vzdělává, aby mohla naplno zahájit i práci kadeřnice a je také nedílnou součástí našich školeních.

Má psa Chica a kočku Lunu a mezi její koníčky patří cvičení, výlety do přírody – hlavně do hor, péče o pleť a vlasy, ale také sledování filmů a seriálů.

Klientky aktuálně přijímá na barvení obočí či laminaci a nárazově na úkony – čištění vlasů, konzultace a ošetření či jen na foukanou.

Ceník